CZAPKI REKLAMOWE NASZĄ PASJĄ

Co nas odróżnia?

Ponad 5 lat na rynku i szerokie grono zadowolonych klientów! W naszej ofercie znajdziesz jeden konkretny produkt - czapkę. Czapki reklamowe są naszą specjalnością! Tworzymy je na indywidualne potrzeby naszego klienta.


Czy to nie za mało?

Jeden produkt, a tak wiele możliwości. Produkt całoroczny, wielopokoleniowy, dla każdego, na każdą pogodę. Zamiast przekopywać się przez setki różnych produktów możemy skupić się na jednym niezawodnym i ponadczasowym rozwiązaniu.
Czapka jest pomysłowym nośnikiem reklamy. Zawarty na czapce logotyp przyciąga uwagę i pomaga zaistnieć w świadomości klienta. Tworzymy więź klienta z produktem poprzez zaznajamianie go z naszym logo.
Szybkość realizacji, elastyczność, terminowość, możliwość zapoznania się z prototypem czapki przez finalnym zamówieniem, korzystna cena w stosunku do innych firm działających na tym samym rynku. Szeroka gama wyboru kolorów, krojów, materiałów, sposobu wykonania.

Chcesz sprawdzić jakość naszego produktu? Prześlij adres, wyślemy sampla interesującego Cię modelu!

Może chcesz sprawdzić jak Twoje logo będzie wyglądało na czapce? Zrobimy dla Ciebie bezpłatną próbkę!


Jak to się zaczęło?

Agencja reklamowa KingCap – czapkipromocyjne.pl powstała w 2014 roku od początku stawiając na profesjonalne, precyzyjne i indywidualne podejście do każdego klienta. Wykonujemy zamówienia i personalizujemy produkty już od jednej sztuki! Na magazynie o powierzchni 1200 m2 posiadamy ponad 140 modeli czapek z daszkiem i zimowych z szeroką gamą kolorystyczną dostępnych od ręki. Dla niektórych to za mało, dlatego również szyjemy czapki od podstaw na specjalne zamówienie, w 100% projektowane i personalizowane indywidualnie dla wymagającego klienta.


W liczbach KingCap – czapkipromocyjne.pl to:

  • Ponad 140 modeli czapek dostępnych od ręki na magazynie!
  • Ponad 300m2 parku maszynowego do produkcji hafu komputerowego na czapkach!
  • Ponad 460 opcji i połączeń kolorystycznych czapek!
  • Ponad 1200m2 powierzchni magazynowej wypełnionej po brzegi nakryciami głowy!
  • Ponad 4000 sztuk wykonywanych haftów na dobę!
  • Ponad 790 000 sztuk czapek na magazynie!
  • Ponad 100 000 km kolorowych nici do haftowania!

Korzystamy z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.